Konkurs „Kandydat na medal” z nagrodami dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych

Obecna sytuacja zawieszenia zajęć w szkołach przy jednoczesnej wzmożonej samodzielnej pracy w domach wymaga wysiłku, samodyscypliny i jest sprawdzianem dla każdego ucznia jak reaguje w sytuacji kryzysowej. To ogromne wyzwanie i nowe doświadczenie dla wszystkich ludzi.

Pracownicy Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego
w Koninie dokładają wszelkich starań, aby w tym trudnym okresie wspierać uczniów. Ich droga życiowa, niezależnie od wieku i obecnego etapu edukacji zmierza do kariery zawodowej.

Z myślą o ciągłym doskonaleniu zapraszamy do udziału w konkursie, który zweryfikuje umiejętności skutecznego przygotowania przyszłych kandydatów
do wejścia na rynek pracy, poprzez zapoznanie z podstawowymi narzędziami rekrutacyjnymi a w szczególności zasad ich przygotowywania. Nasi doradcy przeanalizują prace i będą służyć praktycznymi radami aby uczestnicy konkursu poznali tajniki i zasady tworzenia dokumentów rekrutacyjnych. Udział w tym przedsięwzięciu wzmocni ich potencjał co będzie potwierdzone certyfikatem „Kandydat na medal” a sześciu laureatów otrzyma wartościowe nagrody rzeczowe.

Kontakt do koordynatora:

Grażyna Sędziak analityk2@cwrkdiz-konin.pl; tel.: 797 901 112

Regulamin konkursu:

http://cwrkdiz-konin.pl/wp-content/uploads/2020/04/Regulamin-Kandydat-na-medal.pdf

Zachęcam
Oczywiście służę pomocą

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.

  • Memory